Cache Villaları:
Marmaris'in gözdesi Çamlı Köyü'nün Taşbükü koyunda yer alan ,etrafı 35senelik meyve ağaçları ile çevrili, yeşilin her tonunun görebileceğiniz ve konakladığınız süre boyunca huzuru hissdebileceğiniz bir adreste yer almaktadır.Cache Villaları bulunduğu lokasyon olarak dünyaca ünlü Kleopatra, Sedir Adası ve İnce Kum plajına yürüme mesafesinde olup sahile ise 200 metre mesafededir.

Villalarımızda dalından koparabileceğiniz mevsimlik meyve ve sebzelerin arasında 150 metre derinliğe sahip oldukça büyük bir havuzumuz mevcut.Aynı zamanda dileyen misafirlerimiz için istenildiğinde özel ya da tercihen diğer misafirlerimizle birlikte sabah saatlerinden başlayarak koyları dolaşabileceğiniz piyade teknesi ile tur hizmetide sunulmaktadır.Yine aynı şekilde taze sebze ve meyveleri mutfağında barındıran zengin içerikli bir restaurantı ile günün her saatinde sizlere hizmet vermektedir.

Cache Villaları siz değerli misafirlerinin konakladığı süre boyunca bir evde ihityaç duyabileceği her türlü detayı ve konforu sunmayı ilke edinmiştir. Bu anlamda evlerimiz 1+1 olarak hazırlanmış olup geniş double bed yatak odası,oturma odası,mutağı ve bahçeye açılan verandası ile oldukça geniş bir metrekareye sahiptir. Klima,Led Tv,bluetooth müzik box,mikrodalga fırın,büyük boy buzdolabı gibi bir evde arayabileceğiniz her türlü detayı size sunmaktadır.

Doğanın kalbinde yer alan Cache Villaları tracing,yoga ve meditasyon gibi gerek kişisel gerekse grup halinde yapılabilecek spor dalları içinde oldukça huzur dolu bir ortam temin etmektedir.

Hayal ettiğiniz bahçeli,havuzlu ve doğayla iç içe evleriniz artık size uzak değil bir telefon kadar yakın. Cache Villaları olarak sizleri misafir etmekten keyif duyarız.


                                                                                                                                                               Cache Villaları Genel Müdürü
                                                                              
                                                                                                                                                                              Ozan Öner

Telefon NUMARAMIZ

05553499930